All Categories

Our Partners

GSK CNC EQUIPMENT CO.LTD
SHENZEN SKILLFUL MACHINE TOOLS CO.LTD
CHONGQING NO.2 MACHINE TOOL WORKS CO.LTD
BAOJI MACHINE TOOL
ZheJiang LianQiang Cnc Machine Tool Co. Ltd.
All Links

mbt skor nike sverige louboutin skor hollister sverige polo ralph lauren skjorta woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka parajumpers rea ray ban rea canada goose rea michael kors rea nike free run dam new balance skor moncler jacka nike shox barbour jacka uggs rea

GSK 25i

GSK 25i

GSK CNC 25i PROGRAM ilgili Bilgileri Buradan İndirebilirsiniz

GSK CNC 25i PARAMETRE ilgili Bilgileri Buradan İndirebilirsiniz

GSK CNC 25i PLC ile ilgili Bilgileri Buradan İndirebilirsiniz


GSK25i çeşitli eksen bağlantıları,ful fonksiyonu,17 bit  absolut enkoder’in en son DAH seri bağlantısı,yüksek hassasiyette servo sürücü ünitesi ile close loop kontrol başarı ile gerçekleşmektedir.GSK25i sistemi Linux açık sistem üzerinde temellendirilmiştir.uzak ekran(monitor) izleme sunumu,uzak teşhis,uzak bakım,DNC fonksiyon ağı ve üç ölçümlü simulasyon kapasitelerini çalıştırmak için G kodu,arayüz iletişimlerin çoğu: RS232, USB Interface, SD kard interface ile TCP / IP yüksek –hız Ethernet interface üzerine temellerndirilmiştir, I / O genişletme(expansion) unitesi esnek olabilir,PLC, PLC- hat (line) düzenleme desteği,teşhisler,izleme işaretlerini açın. GSK25i sistem ve DAH serileri100M Ethernet sürücü arasında bir yol gösterici olarak haberleşme bilgisi üzerine beraber yükleme ve servo parametreleri linkini download etmek,diagnostic bilgi geribildirimi,servo alarm görüntüleme ve diğer fonksiyonlar için temellendirilmiştir.Böylece,bu yükleme kolay bakım,yüksek hassasiyet kontrolü,anti-interference gibi kolaylıklar sağlamaktadır.. 

 

● Max. 6 eksen,5 bağlantı ekseni,açık yapı ve arayüzler kullanımı,özellikli-zengin bir PC yazılım için güçlü bir desteği destekler. 
● 2000 blok önden okuma, 0.5ms interpolasyon dönüşümü, besleme çizgi programını küçük,yüksek hız,yüksek hassasiyetin yumuşak çalışması için 5000mm/min çıkarabilirsiniz. 
●closed loop kontrol pozisyonu, PID, Hız ileri besleme kontrolü ,böylece yüksek konumlama doğruluğu,yüksek hız ve yüksek hassasiyet,yüksek  closed-loop sayısal kontrol sistemine  (numerical control system) bir form vermek için  servo ünitesinin konfigürasyonu yapılır.
● Çince ve İngilizce gösterge konfigür edilebilir.kullanıcı grafiksel kullanıcı arayüzünü ,güçlül,kolay çalışma,sezgisel ve arkadaşca yardım özelliklerini başlangıç seviyesinden usta seviyesine kadar ayarlayabilir. 
  GSK-link Industrial Ethernet kontrol, bus veri haberleşme kanalı,gerçek zaman kontrolü  ,yükleme ,kolay bakım,yüksek kontrol hassasiyeti, karşı güce göre temellendirilmiştir
 PLC açma: PLC-ladder düzenleme desteği, teşhisler, izleme işareti, esnek konfigürasyon. 
● zengin arayüz haberleşme: RS232, USB interface ile TCP / IP Ethernet interface temellidir.
● Açık çift CPU yapısı, 64-bit donanım yüzdürme noktası,güç hesabı; 6 yayıcı devre kart dizaynı, yüksek bütünleştirme,makine teknelojisi, sebepsel yapı,güçlü anti-interference kolaylığı ve güvenilirliği. 
● ekran, yüksek parlaklık, yüksek çözünürlük 10.4-inch 800 × 600 LCD gösterge.
● güçlü özellikler,zengin yazılım sunumları, host PC, uzak izleme, uzak teşhis, uzak bakım,  DNC ağ fonksiyonları ve G kodları fonksiyonlarını çalıştırmak için üç boyutlu simulasyon kodu
 
● yerel yol gösterici seviyesi içinde 5-eksen işleme başarısı 
● Linux-temelliaçık yapı CNC sistem, yüksek derece gereklilikleri ile buluşmak için çeşitli-CPU yapılı CNC sistem  
● Yüksek çözünürlü grafiksel kullanıcı arayüzü, PLC-ladder  düzenleme teşhisleri, kolay kullanım.
● Endüstriyel Ethernet kullanımı veri kontrol haberleşme kanallarına göre yükleme ve bakımını çok kolaylaştırmaktadır. 
● Konuk PC, yazılm, uzak izleme, uzak teşhisler, uzak bakım, üç boyutlu simülasyon çalıştırılması ve DNC network fonksiyonları için  G code
●Açık arayüz (Interface) , hız desteği ve PC makina paneli çalıştırma,yazılım.

Products Gallery

GSK 25i